De kerkenraad van Veenendaal-Oost bestaat uit de volgende personen:

Predikant
Ds. A.T. van Blijderveen
Noorderkroon 57
3902 VB Veenendaal
0318-306247
dsvanblijderveen@gmail.com

Voorzitter kerkenraad
G. (Gerbrand) van de Beek
Krantstraat 26
3907 LG Veenendaal
gvdbeek@gmail.com 

Ouderlingen met bepaalde opdracht               

Scriba
G.D.P. (Gerben) van Stigt 
Moeder Theresastraat 7
3902 KJ Veenendaal
scribawijk9@gmail.com
06-51851581

Jeugdouderling
M. (Mark) Versteeg
Manhof 4A
3907 JR Veenendaal
mversteeg.w9@gmail.com 

Gemeente opbouw / evangelisatie
Vacature
Voor vragen rondom pastoraat neem contact op met predikant of scriba (zie hierboven)

Wijkouderlingen

Sectie 1: Dragonder-Oost Noord
G.D.P. (Gerben) van Stigt 
Moeder Theresastraat 7
3902 KJ Veenendaal
gvstigt@kerkinoost.nl
06-51851581

Sectie 2: Dragonder - Oost Zuid en Sectie 6: Veenendaal Oost-C
K.M.P. (Karel) Brak
Van Amerongenerf 26
3907 MK Veenendaal
k.brak@kerkinoost.nl

Sectie 3: Veenendaal Oost A
C.G.J. (Niels) van Kooten
Van Amerongenerf 12
3907 MK Veenendaal
0318-550129
nielsvankooten@hotmail.com

Sectie 4: Buitengebied
C.P. (Cees) Molenaar
Azalea 26
3904LT Veenendaal
c.molenaar@telfort.nl

Sectie 5: Veenendaal Oost-B
C. (Constant) van den Heuvel
Gele Rijderspad 47
3902JJ Veenendaal
cdvandenheuvel@kerkinoost.nl 

Sectie 6: Veenendaal Oost-C
J.H. (Hans) Kok
Noorderkroon 65
3902 VB Veenendaal
0318-505371
fam.jhkok@gmail.com

Diakenen

Jeugddiaken & Sectie 1 Dragonder Oost-Noord en 6 Veenendaal Oost-C
C. (Paul) Innemee

Sectie 2: Dragonder - Oost Zuid
J. (Jan) Heijkamp
Cavalerieweg 86
3902 JP Veenendaal
0318-508022
janheijkamp@gmail.com

Sectie 3: Veenendaal Oost-A
Vacant

Sectie 4 en 5: Buitengebied en Veenendaal Oost B
F. (Frans) van Voorst
Dragonderweg 22F
3907 HZ Veenendaal
fhvanvoorst@gmail.com 

Ouderling kerkrentmeesters

B.M.(Bas) Berbee
Snoekbaars 18
3907 HL Veenendaal
b.berbee@kerkinoost.nl

A. (André) Wildeman
Grenadiersweg 4
3902 JC Veenendaal
1973wildeman@gmail.com

G. (Gerald) Willemsen
Van Dijkerf 2
3907 MC Veenendaal
g.willemsen@kerkinoost.nl

 

 

 

 

Kerkdienst (terug)luisteren?

Live Archief

ONTMOETINGSHUIS

Spiesheem 54
Veenendaal
Route berekenen

Vredeskerk Veenendaal
 

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: